Змінено програму допомоги від ООН для біженців

Змінено програму допомоги від ООН для біженців Війна

Як зазначає польський портал Yavp.pl, для українських громадян, що перебувають у Польщі, змінено програму грошової допомоги від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR).

На веб-ресурсі програми з’явилося повідомлення, що невдовзі буде оголошено про нові критерії для осіб – громадян України у Польщі, які можуть претендувати на матеріальну допомогу від ООН.

У зв’язку з чим необхідно знати наступну інформацію:

? Нові заявки для оформлення матеріальної допомоги в УВКБ ООН тимчасово не приймаються, до моменту введення змін та офіційного оголошення про введення нових критеріїв:

? Для раніш оформлених у додатку заявок на реєстрацію, заявникам не треба робити ніяких додаткових дій. Такі запити на призначення вже отриманих зустрічей УВКБ ООН буде продовжувати розглядати. Але, через значну кількість заявок, термін очікування СМС-повідомлень з запрошенням на зустріч, може становити більш ніж 1 місяць після подання запиту.

? Невідкладні та критичні випадки розглядаються в індивідуальному порядку. При цьому, критерії таких випадків на порталі не вказані.

На сьогодні, пункти виплати українським біженцям допомоги від ООН біженцям з України у Польщі доступні у таких містах: Варшава, Познань, Гданськ, Вроцлав, Краків, Оструда, Гдиня.

Поділитися з друзями
Оцініть автора
UANET MEDIA
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x