Як українцям знайти роботу у Польщі?

Як українцям знайти роботу у Польщі? Польща

Зважаючи на величезний попит наших співітчизників – українців, що стали вимушеними переселенцями під час війни з росією, на пошук роботи, у Польщі була відкрита гаряча лінія зі штучним інтелектом допоможе знайти роботу в Польщі

У розділі For Ukraine section|для України на OLX відкривається гаряча лінія зі штучним інтелектом, яка допоможе шукачам знайти підходящу роботу.

OLX у співпраці з JobCall і Lawmore запустила гарячу лінію, завдяки якій україномовним кандидатам легко знайти вакансії з урахуванням їх потреб. Гаряча лінія працює на основі технологій штучного інтелекту.

🌟 Зателефонувавши за номером +48221010191 або +380947117170, пошуковик повинен відповісти на два питання:

🔹 в якому місті ви шукаєте роботу?
🔹 в якій галузі ви шукаєте роботу? / Яка ваша професія?

У відповідь на номер телефону кандидатам прийде SMS з посиланням, за яким вони зможуть знайти підходящі вакансії на OLX.

Посилання активна безстроково на будь-якому пристрої і не «прив’язана» до телефонного номера користувача, якому його відправили. Послуга-безкоштовна, абонент платить тільки за з’єднання згідно з тарифом оператора.

Оцініть статтю
UANET MEDIA
Додати коментар:

Натискаючи на кнопку "відправити коментар", Я даю згоду на обробку персональних даних і приймаю Політику конфіденційності.