Відгуки про ПОСТАВЩИКИ UA – зухвале шахрайство!

Відгуки про ПОСТАЧАЛЬНИКИ UA - зухвале шахрайство! Фінансова грамотність

У телеграм-каналах рекламується лохотрон, який називає себе ПОСТАВЩИКИ UA. Раніше ми вже згадували про проєкт ТОВАРКА.UA. ПОСТАВЩИКИ UA – точна копія цього шахрайського каналу. Спочатку шахраї наповнюють канал, описуючи переваги роботи з Китаєм за системою перепродажів, роблячи наголос на оптовому постачанні, – знайти замовника на певну партію товару, замовити цей товар у Китаї, отримати в Україні та продати клієнту з величезною націнкою.

Задля більшої переконливості власники каналу розповідають нісенітниці про те, що вони успішно працюють з 2018 року, а гроші для “поставок” залучають з фізичних осіб під кінський відсоток 50% за 2 дні, а не у банках лише заради того, щоб їх “бренд” набув популярності серед замовників.

postavshiki ua postavshiki ua vernut dengi

Далі, зібравши аудиторію з кількох тисяч підписників завдяки привабливій рекламі на великих, переважно новинних каналах, аферисти пропонують “безпрограшну”, дуже вигідну на перший погляд схему: вони самі знаходять замовників в Україні на великі партії китайщини, нібито вкладають частину своїх грошей, а частину, що залишилася, пропонують докласти своїм підписникам.

postavka

Як ми бачимо, умови на перший погляд привабливі. Начебто “ПОСТАЧАЛЬНИКИ” беруться перепродати партію популярних електронних сигарет Elf Bar для якогось ФОПа, із закупівельною ціною 195’000 грн. Вони обіцяють вкласти 110’000 грн., а партнерам необхідно “інвестувати” недостаючих 85’000 грн. Вкласти “партнер” може від 1000₴ до 30’000₴. При цьому, прибуток (націнка) становитиме аж 80%. Партнеру обіцяють 50% від вкладених, залишаючи собі комісію 30%. Терміни виконання контракту: 2-5 днів.

У чому ж підступ? Усе просто: жодних ФОПів, поставок із Китаю і вкладених шахраями 110 тисяч гривень насправді не існує. Як не існує націнок і прибутків для довірливих любителів отримати 50% навару за 2-5 днів. Аферисти збирають гроші, розповідають, що поставка йде, а після того, як “партнери” починають цікавитися, де їхні “прибутки”, їх елементарно банять.

При невеликих вкладеннях, наприклад 1000 грн., партнеру можуть виплатити “прибуток”, щоб переконати його вкласти більшу суму. Гроші, зрозуміло, беруться не від прибутку з поставок, а з внесків інших “партнерів”. Це такий собі елемент піраміди.

Далі, набираються наступні передплатники й історія повторюється з новою “поставкою”.

Крім того, у шахраїв зростає апетит і вони анонсують нову схему, з маркетплейсами, де внески вже побільше:

marketplace

marketplace 2

Починаємо набір на роботу за “МАРКЕТПЛЕЙСАМИ”
Сума контракту 3 млн. гривень

Наш бюджет 2 млн. грн.
Недолік 1 млн. грн.

Співпрацюємо мінімально від 20 тис. грн.
Співпрацюємо максимально до 500 тис. грн.

Термін виконання від 6 до 10 днів (отримувати перший прибуток з продажів, ви почнете відразу, як ми викладемо товар на маркетплейс)

Прибутковість загальна 240-280%
Прибутковість партнера (вас) 200-240%
Решта 40% – наша комісія

Наприклад, партнер:
Вклав 50 тис. грн.
Отримує ~155 тис. грн.
Чистий прибуток ~105 тис. грн.

Звичайно ж, ніяких продажів на маркетплейсах не буде. Усе це банальне шахрайство.

Канал ПОСТАЧАЛЬНИКИ UA повністю анонімний, жодних адрес, реальних суб’єктів підприємницької діяльності та фізичних адрес не вказано. Є тільки оператор у телеграмі з ніком @olexpostavshikiua, поштова скринька postavshikiua1@gmail.com і номер телефону +380 (992) 910-270.

Крім того, враховуючи нинішню ситуацію, доставити партію товару з Китаю за 2-5 днів фактично неможливо. Як і безглуздо продавати оптом товар із націнкою 80% підприємцям, яким і самим потрібно зробити націнку. Такий товар у підсумку просто буде неконкурентноздатним завдяки завищеній маржі.

У жодному разі не рекомендуємо зв’язуватися з фейковими пропозиціями каналу ПОСТАЧАЛЬНИКИ UA! А тим, хто став жертвою цього розводу, пропонуємо поділитися відгуками про цей лохотрон у коментарях.

Інформація для тих, кого обдурили шахраї: оформити електронне звернення до кіберполіції можна за посиланням. Телефон гарячої лінії: 0 800 505 170

Ми рекомендуємо оформити саме електронне звернення.

UPD. Зважаючи на велику кількість постраждалих від лохотрону “ПОСТАВЩИКИ ЮА”, просимо всіх небайдужих читачів поділитися цим записом на Facebook, щоб надати максимального розголосу та донести до правоохоронних органів України масштаби шахрайства:

Поділитися у FACEBOOK
Поділитися з друзями
Оцініть автора
UANET MEDIA
5 2 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про

35 Коментарі
Новіші
Старіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Я долучилась до вашого чату в тг. Вже написали заяву в кіберполіцію. Втратили 20 тис.грн

Однозначно шахраї. Як тільки доходить до трєтьої виплати – блокують і не відповідають на повідомлення.

З іншого номеру уточнювала інформацію про гарантії. За це мене також заблокували. Тому аферисти, діють по гарно напрацьованій схемі, гадаю хтось їм таки залишає більше.

Останнє редагування 11 місяців тому від Анна

Может давайте сделаем чат в телеграме с пострадавшими от этих лже поставщиков, и в чате каждый будет отписывать что делает чтобы етих мошенников поймала полиция,весть некие новости, и максимально распространять чат чтобы меньше было потерпевших.И да нужно оставлять заявку в кибер полицию, и звонить в банк на котором зарегистрированная карта етих мошенников оставлять там тоже жалобы,идти в полицию писать заявления, чем больше человек пожалуется на етих гадов тем больше шанс что их поймают или ими заинтересуются,а так если каждый будет писать что нет смысла, а только 1-2 человека пожалуются, то никто етим делом и не будет заниматся.И ещё если их прихлопнут и суд признает их мошенниками то выплата будет тем людям которые обращались в кибер полицию или в полицию.Всем хорошего дня

Гарна ідея !
Я створила групу в телеграмі . Доєднуйтесь будь ласка .
https://t.me/+g5vJSuEBmmViMmMy

Надо всем пострадавшим писать в кибер полицию, чем больше заяв тем больше шансов закрыть этих тварей бессовестных!

Мошенники!!! тоже попал на 100$
Поздно увидел вашу статью…

Останнє редагування 11 місяців тому від Сергій

Скажем так, поверить, что это реальная схема могли только люди, далекие от реального бизнеса. Дополнительно к изложенному в статье (наценка, скорость доставки) добавлю еще пункты, которые должны были насторожить:

поставки идут одна за другой. что мешает вести несколько параллельно?цифры по каждой поставке подозрительно похожи. Да и с такой наценкой, зачем им вообще инвесторы?поставщик оплачивает после доставки? да кто сегодня работает по авансу 0 на товар?!на уровне “товарки” указанных ФОПов невозможно было найти в указанных областях (в “поставщиках” стали ныкать фамилию)тема с “взял деньгина карту, купил-продал – возвернул/заплатил на карту” – должна быть очень интересна налоговым органам, как товарки/поставщиков, так и “клиента”всегда отсутствует нормальное фото товара (одни и те же коробки в товарке и фото/3Д модели непонятно чего в поставщиках)Лично я поучаствовал в обеих схемах, вполне осознанно и ,если честно, из любпытства:

прошел 3 круга в товарке с суммамми 1000-2000, с реинвестированием полученного от них. Всё выплатили, вышел с +2000, передал на ВСУ. Сделал вывод, что пирамида, вышел из чатов, чтобы не соблазнялапоявились “поставщики”, та же схема, только отображение данных закачиков поменяли. Стало любопытно, на какой итерации схема рассыпется (читай, на сколько хватит “доверчивых граждан”). Зашел с 2000 на 22 или 29 поставке, спросили карту для выплаты, попросил реинвестировать, согласиились, закинули аж на поставку 44, с которой написали, что со всеми расчитались, и заблокировали возможность переписываться. Деньги, ессесно, не пришли. Так что солидарен с другими комментаторами, кто говорит, что раз на раз не приходится.В общем мой итог – донат 2000 на ВСУ, что меня вполне устраивает и очищает совесть, что выплаченные мне деньги – это были деньги других, куда более доверчивых граждан, жаждущих наживы. Расстроен только, что не пирамида, т.к. в ВСУ ушло бы больше.

Останнє редагування 11 місяців тому від Андрей

дякую, що читаєте і за зворотній зв’зок! Миру вам! І нам разом з вами 😉

Два раза отдала им по тысяче, в первый раз вернули, во второй откинули на 15 поставок вперёд и уже ничего не вернули. Сколько ни стучись к этому Олександру, он даже не открывает сообщения, их канал продолжает жить обычной жизнью, пишут “все выплаты произведены”. Но обратите внимание, что посты вкидываются в одно и то же время, а если скачать гиф по выплатам и медленно просмотреть, то выплат там меньше, чем участников. 500 грн подарила им, сама виновата… Надеюсь, кто-то научится на моей ошибке и не повторит ее

Сьогодні теж не розрахувались, в мене – 100$ 49 поставка

В мене теж була 49. До речі помітила, що за сьогодні ці уроди нічого не постили, а сам Олександр видалився. І каналу того з 49ю “поставкою” немає. Сподіваюся, що наші жалоби не були марними

Теж зацікавився поставщиками ціми, перший раз гроші вернули, а от другий…. Тиша . думаю до поліції обов’язково треба звертатися

Напишіть будь ласка якісь контактні дані кого обманули . Спробуємо щось вирішити .!

Напишіть свої контакти

Доброго дня. Є якісь варіанти вирішення цього розводняка?

Вирішити це питання складно, єдине що можна звернутись в Кіберполіцію, але шанси на повернення коштів не великі.
Особисто я звернулась, але поки жодних результатів.

Дмитро. 063 577 67 37

А як ви спробуєте вирішити?

Як можна вирішити це питання?

+380972851153

Кидалово ще те . Також закинула кошти і в маркетплейс і поставки . Але зрозуміло що нічого не отримала . Навіть з мінімальних поставок . Хоча сестра чоловіка верталась гроші раз 10 навіть з 10000 тис . Тут як кому пощастить . Не знаю чи є сенс звертатись в кіберполіцію . Але наскільки я знаю , то якщо заявників багато то повинні братись за справу . Так як це вже шахрайство в великих розмірах . Саме цікаве що я про них шукала інформацію і нічого не знаходила , але як тільки закинула гроші , то знайшла цю статтю через пару годин .

Комусь вдалося повернути кошти по даній схемі?

В жодному разі не можна співпрацювати з даним каналом в телеграмі. Це шахрайський канал який кидає на гроші.
Спочатку інвестувала
1000, гроші повертають, приподальшому вкладенні гроші (інвестиції) гроші не повертають, і не відповідають та блокують, по такому принципу працює даний канал, маркетплейс це замануха та кидалово.

Не слушайте никого…обращайтесь в киберполицию…онлайн заполнил заявление позавчера…сегодня утром минут 40 общался с сотрудником киберполиции, собирали данные и сказали о результатах…сегодня обещали еще набрать

на маленьких суммах они дают возврат, тем самым мотивируют на большие вклады с большими процентами…как только идут большие цифры – блокируют вкладчика

То, что вы общались с киберполицией 40 минут и они “обещали перезвонить”, совершенно не значит, что будет возбуждено уголовное дело, проведено расследование, установлены, задержаны и осуждены аферисты из Поставщики юа. Это второй их лохотрон, который спокойно функционирует, несмотря на телефонные разговоры киберполиции с потерпевшими. Первый был товарка юа. Хоть один виновный пойман и наказан? Или вы считаете, что вы один умный, заполнили форму и учите, кому верить, кому не верить? Покажите постанову про порушення криминальной справи в отношении причастных к поставщики юа лиц, потом начинайте учить

По маркетплейсу кошти не виплачують! Люди не ведіться!

Поліція цим займатись не бажає. Мені допомогли повернути гроші з лохотрону поставщики юа добрі люди. Кому треба, залишаю номер: +380934422049

А вы обращались в полицию? Мало верится что кто то может так помочь, разве что криминальные личности. И опять вляпаться не дай бог

Оксана, вы плохо знаете нашу полицию, в том числе и кибер. На потерпевших от таких лохотронов, как поставщики юа они внимания не обращают от слова совсем. По заявлениям уголовные дела никто не открывает.

Я и не сталкивалась с таким ещё. Но как не обращать внимание? Вот тебе идёт конкретное мошенничество и не в малых суммах. И они закрывают глаза?
И до сих пор? Что идёт война, и неужели всё равно органам?
Да, мне не дождаться на моем веку правосудия, а были такие надежды((( ну хотя бы верить хотелось.

Який % за повернення коштів?

Нужно обращаться в кибер полицию, банк не может вернуть без судебного решения
Сама попала повелась. В малых суммах для завлечения вернули. А как крупную, то всё тишина.
Сейчас уже аппетит у них на 17 лямов сбор

Добрий день!
Читаю – за голову хапаюся!
Невже, ніякої ради на цих шахраїв немає?!
Схема якраз зараз розвивається і набирає обертів – вже там у них якась поставка#21! Тисячі підписників! На маркетплейс #3 аж 9 мільйонів збирають….
І це відбувається зараз, станом на 05/02/2023!

Що робити? Куди бігти? До кого стукати!?

35
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x