Учитель кинув роботу і почав заробляти в кілька разів більше: як йому це вдалося

Учитель кинув роботу і почав заробляти в кілька разів більше: як йому це вдалося Цікаві факти

Нехитра робота дала змогу екс-педагогу купити новий будинок і машину, а також реалізувати інші мрії.

Американець Майкл Джозефс, який раніше заробляв учителем менше ніж 40 тисяч доларів на рік, став вигулювати чужих собак і суттєво примножив свій дохід.

Про це повідомляє The New York Post.

34-річний житель Нью-Йорка займався педагогічною роботою, яка приносила йому зарплату, розміром нижчу за середню в США. Однак на початку 2019 року він заради підробітку почав вигулювати чужих собак, поєднуючи це з роботою вчителем з особливих потреб у приватній школі.

Згодом він усвідомив, що прогулянки з собаками набагато краще задовольняють його фінансовий “апетит”, тож вирішив залишити роботу вчителем і згодом відкрив власний бізнес під назвою Parkside Pups. Зараз послугами його компанії користуються десятки клієнтів, які платять Майклу приблизно 20 доларів за 30-хвилинну прогулянку.

sobaki

Фото: instagram.com

У 2022 році Джозефс зміг заробити близько 120 тисяч доларів. За його словами, 2020 року в нього почалися проблеми з бізнесом через пандемію та коронавірусні обмеження, однак після повернення жителів Нью-Йорка до звичного життя справи знову почали налагоджуватися.

У майбутньому американець хоче розширити своє підприємство, випустити мобільний застосунок і найняти ще більше працівників. Наразі у нього в штаті п’ять співробітників і різні незалежні підрядники, які обслуговують десятки собак.

Крім грошей, заможні клієнти пропонують Майклу постійно відвідувати їхні маєтки для відпочинку. За його словами, йому не вистачає роботи зі школярами, але наразі він любить відчувати свободу під час прогулянок із собаками.

Вельми скромна робота дозволила чоловікові купити будинок і нову машину. Він також зміг взяти свою сім’ю до Світу Діснея і відкласти 10 000 доларів у фонд коледжу для своєї 18-місячної дитини.

“Це було благословенням”, – поділився Джозефс.

Фото: depositphotos.com

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
UANET MEDIA
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x