У Європі почали лікувати від криптозалежності

У Європі почали лікувати від криптозалежності Здоров'я

Реабілітаційні центри в Європі почали пропонувати послуги з лікування криптозалежності. Зокрема, цим займаються дуже дорогі клініки, що спеціалізуються і на інших залежностях, з’ясувало BBC.

Наприклад, така послуга є в реабілітаційному центрі The Balance, пише BBC. Видання поговорило з одним із клієнтів філії центру на Майорці – трейдером Доном, який витрачав на операції з криптовалютою до $200 тисяч на тиждень:
У рамках реабілітації Дон жив на приватній віллі з особистим дворецьким і шеф-кухарем, а його лікування включало психотерапію, масаж, йогу і велосипедні прогулянки. Чотири тижні обійшлися йому в $75 тисяч.

У швейцарській Paracelsus Recovery програми лікування криптозалежності тривають місяць-півтора і коштують $104 тисячі на тиждень. Клієнтам пропонують індивідуальну дієту, йогу, голковколювання, контроль аналізів крові і, за необхідності, медикаменти.

Більшість реабілітаційних центрів, які знайшло BBC, працюють у люкс-сегменті і лікують також від нарко- та алкозалежностей і розладів харчової поведінки. У п’яти клініках розповіли виданню, що за останні два роки отримали сотні запитів клієнтів про криптозалежність.

crypto

Поки що для такого лікування не потрібні спеціальні сертифікати, зазначає видання. Але більшість терапевтів і керівників центрів, опитаних BBC, назвали себе “сертифікованими консультантами з питань психічного здоров’я та різних залежностей”.

Професор психіатрії Стенфордського університету Анна Лембке зазначає, що лікування вимагає психотерапії, зміни звичок і зміни обстановки, іноді ліків. При цьому, хоча криптоманія має багато спільного з пристрастю до азартних ігор, вона може бути сильнішою, кажуть у центрах.

Топ-бізнес найближчого майбутнього – лікування від грошозалежності (криптозалежності). Попит на таке лікування об’єктивно величезний. А результати – вразять найдосвідченішу уяву. Життя зцілених не буде колишнім. Головне в технології лікування – переконати пацієнта перейти до повернення до філософії споживання: необхідне важливіше за зайве.

Фото: lexica.art

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
UANET MEDIA
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x