Суд наклав арешт на відому косметичну мережу Brocard

Суд наклав арешт на відому косметичну мережу Brocard Бізнес

Подільський районний суд Києва наклав арешт на 100% корпоративних прав найбільшої в Україні мережі з продажу косметики Brocard, що належить кіпрській компанії Інденон Холдинг ЛІМІТЕД, а через неї – росіянці Тетяні Володіній, власниці російської мережі ‘Л’етуаль’.

Арешт був накладений в рамках кримінального провадження про привласнення майна та фінансування агресії проти України ще 18 травня, але відомо про це стало тільки зараз.

Суд заборонив Володіній та її представникам відчужувати корпоративні права в ТОВ «Брокард-Україна», але на початку червня Brocard розіслав партнерам повідомлення про зміну власника – компанію продали парфумерному холдингу Philippe Benacin Holding.

Після цього адвокати Брокард-Україна попросили суд скасувати арешт майна, враховуючи, що кінцевим бенефіціарним власником компанії став громадянин Франції Філіп Бенасін.

Суд задовольнив клопотання Брокард-Україна, але частково. Арешт залишається в силі, як і заборона здійснювати будь-які дії, пов’язані з проведенням державної реєстрації права власності на корпоративні права компанії. Водночас їй дозволили змінити директора та місцезнаходження юридичної особи.

Оцініть статтю
UANET MEDIA
Додати коментар:

Натискаючи на кнопку "відправити коментар", Я даю згоду на обробку персональних даних і приймаю Політику конфіденційності.