Rutube сконає разом із путінізмом – Невзоров

Rutube сконає разом із путінізмом - Невзоров Соцмережі

Нещодавно засуджений заочно басманним судом Олександр Невзоров не рекомендує розміщувати контент на російському відеохостингу і розвиває свій YouTube-канал всупереч забороні суду.

Як розповів журналіст в інтерв’ю телеграм-каналу “МО”, після ухвалення йому заочного вироку, який заборонив йому адмініструвати інтернет-ресурси, кількість підписників його каналу не зменшилася.

У мене аудиторія дуже мудра. Це люди, які дійсно шукають відповіді на запитання. Добірна, елітарна публіка. І те, що їх так багато – 2 мільйони практично, – це не свідчить про те, що це населення, яке випадково зайшло в пошуках гострих щипків, ідеологічних відчуттів“, – впевнений журналіст.

Інтелектуальні люди, зазначає Невзоров, живуть не тільки і не стільки в столицях. “Я бачу цих людей і в Костромі, і в Читі, і в Воркуті, і в Магадані. Я знаю, звідки мої передплатники. Глибинний народ… його набагато більше в Пітері, Москві – там, де є влада, годівниці. Там, де попит на дебільність, покірність. І чим попит вищий – тим цього глибинного, чи то пак тупого народу – більше“.

Невзоров не вірить в успіх альтернативних світовим сервісам російських інтернет-проектів. Так він прокоментував повідомлення, що “Газпром-Медіа” заборонив своїм медіапроєктам викладати контент на YouTube, і вони розміщують відео тільки на російському хостингу.

Rutube як зброю інформаційної війни буде використано на повну, – пророкує Невзоров. – Це буде улюблена іграшка, де кожне слово, кожна спроба мислити – негайно будуть давитися, коригуватися. Це буде щось мертвонароджене. Rutube нагадуватиме РПЦ – він зрощений із путінізмом. Усі ті, хто спокуситься на гроші, які туди будуть вкинуті, ті, хто розмістять там свій контент – вони в якийсь момент упруться в бетонну стіну лобами. Вони з’ясують, що ніякого Rutube немає, весь контент загине разом із сервісом, який буде ліквідовано разом із путінізмом“.

Підписуйтесь на телеграм-канал Невзорова і його youtube-канал, де він розповідає про найважливіші події та явища.

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
UANET MEDIA
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x