росія продовжує погрожувати Литві та Євросоюзу

росія продовжує погрожувати Литві та Євросоюзу Війна

Як ми писали нещодавно, після того, як Литва заявила про припинення залізничного транзиту підсанкційних вантажів в Калінінградську область, на мокшанських болотах почалося обурене завивання з погрозами в бік усього Євросоюзу. Одним з перших, як водиться, почав скиглити батутний блазень рогозін, який взагалі офіційно не має ніякого відношення до зовнішньої політики. Але, сьогодні голосіння почало лунати вже з більш “компетентного” органу, совфеду росії.

Так, голова комісії “совєта фєдєрації” допускає вирішення проблеми блокади Калінінграда “будь-якими способами“:

Якщо Євросоюз не виправить ситуацію з транспортною блокадою Калінінграда, то Москва буде вирішувати це питання “будь-якими доступними засобами“, – заявив голова із захисту держсуверенітету андрій клімов.

Євросоюз, якщо він негайно не виправить нахабну витівку Вільнюса, сам же дезавуює для нас легітимність всіх документів про членство Литви в ЄС і розв’яже руки для вирішення створеної Литвою проблеми Калінінградського транзиту будь-якими обраними нами способами“, – резюмував клімов.

Крім того, сьогодні мокші викликали Тимчасову повірену у справах Литви на росії, Віргінію Умбрасене, щоб висловити “рішучий протест”, вказати, що “розцінюють провокаційні міри як відкрито ворожі” та пригрозити, що “залишають за собою право на дії по захисту своїх національних інтересів“:

росія погрожує Литві
Крім того, висловилась також “розмовляюча голова” путіна, дмитро пєсков:

У нас гидоти почалися 12 годин тому. Як можна оцінювати? Поки не вважаємо за можливе що-небудь оцінювати”. Це є порушенням всього і вся. Ми розуміємо, що це пов’язано з рішенням ЄС поширити санкції на транзит. Вважаємо це теж незаконним. <…> Це елемент блокади, звичайно ж.

Поділитися з друзями
Оцініть автора
UANET MEDIA
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x