Про нас

uanet.media є незалежним інформаційним порталом. Ми чесно інформуємо, захищаємо права і свободи, допомагаємо  вирішувати суспільні проблеми та  служимо майданчиком для обміну думками. Наш читач-людина, якій цікаво все нове і прогресивне: цифрові технології, економіка,екологія, здоровий спосіб життя  та подорожі.

uanet.media: пропонує  актуальну, перевірену і корисну інформацію. Ми надаємо її на основі професійних журналістських стандартів у тісному зв’язку з нашою аудиторією. Редакція uanet.media  крім агрегування топових новин також працює і з читацьким  контентом. Наші читачі регулярно надсилають до редакції свої новини, фоторепортажі та відеосюжети.Ми робимо ставку на ексклюзивні матеріали, запрошуючи авторів-експертів, шукаємо свіжі теми, про які ще не встигли написати популярні вітчизняні ЗМІ

Позиція редакції

Більшість статей на сайті відображає особисту позицію авторів, яка може не збігатися з думкою редакції. Редакція не дає трибуну авторам, які закликають до порушення законодавства, збуджують ворожнечу за релігійною, національною та іншими ознаками або принижують людську гідність. Ми виступаємо проти всіх видів дискримінації, ксенофобії та невігластва.

uanet.media  включає 7 повноцінних розділів:

Усередині кожного розділу знаходяться підрубрики, завдяки яким можна швидко знайти потрібний тематичний ресурс.

Ми надаємо інформаційну підтримку як великим заходам, так і організаторським починанням.

uanet.media  також доступні читачам і у  мобільній версії.

Точка зору автора статті є його особистою думкою і може не збігатися з думкою редакції uanet.media. Відповідальність за зміст сторінок, позначених плашкою «Рекламний матеріал», несе рекламодавець.

Повне відтворення матеріалів сайту  без дозволу редакції забороняється. Якщо ви є власником того чи іншого контенту і не згодні з його розміщенням на нашому сайті, будь ласка, напишіть нам на пошту.

Рекламодавцям

uanet.media  володіє широкими рекламними можливостями. На нашому порталі можна не тільки розміщувати банери, а й створювати різні спецпроекти. Ми не розміщуємо рекламу товарів і послуг, які заборонені законодавством України

Відносно лікарських препаратів, товарів і послуг, пов’язаних зі здоров’ям, ми дотримуємося принципів доказової медицини та не рекламуємо методи і засоби, ефективність яких не була доведена в ході клінічних випробувань.

Нативні матеріали готуються виключно редакцією. Ми не розміщуємо готові тексти замовника і залишаємо за собою право відмовитися від доопрацювання вихідної інформації, отриманої від замовника у разі її невідповідності редакційним стандартам якості.

UANET MEDIA