Підсанкційні російські банки чекають на блокування своїх карток в UnionPay

Підсанкційні російські банки чекають на блокування своїх карток в UnionPay Війна

Банки “Зеніт”, “Уралсиб”, “МТС-банк”, “Санкт-Петербург” і “Примор’я” попередили своїх клієнтів, що випущені ними картки китайської платіжної системи UnionPay можуть перестати працювати за кордоном, пише російське видання РБК. Вони рекомендують власникам карт “оперативно” і “в найближчі години” зняти готівку.

У річницю російського вторгнення в Україну США внесли ці банки до SDN-списку. Це тягне за собою блокування всіх їхніх активів, що перебувають у США, зупинку операцій у доларах, а також ризики введення вторинних санкцій проти компаній-партнерів.

Офіційно UnionPay не оголошувала про обмеження роботи з підсанкційними банками, але її картки перестав випускати, наприклад, Промсвязьбанк. Продовжують випуск Газпромбанк і Россільгоспбанк – вони перебувають під секторальними санкціями США та ЄС, які не передбачають масштабних обмежень.

Після початку війни з Росії пішли найбільші міжнародні платіжні системи Visa і Mastercard. Їхні іноземні картки не працюють у РФ, а російські – за кордоном. UnionPay стала єдиною міжнародною платіжною системою, яка продовжує роботу в РФ. Уже у квітні 2022 року в країні випустили понад півмільйона її карток.

Поділитися з друзями
Оцініть автора
UANET MEDIA
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x