Обережно, лохотрон ТОВАРКА.UA!

товарка ua лохотрон Фінансова грамотність

Існує канал в телеграмі, ТОВАРКА.UA, на якому пропонують практично моментальний високий заробіток під виглядом перепродажу партій фізичних товарів. Насправді, банальний лохотрон і розлучення.

Ось що пишуть шахраї на своєму телеграм-каналі:

Наша компанія займається товарним бізнесом починаючи з 2010 року і ми є одним з найбільших-приватних гравців у цій справі.

Щомісячний оборот нашої компанії на даний момент складає 2,3 млн.грн. і з кожним роком він тільки зростає ?

Вся інформація знаходиться у відкритому доступі, тому кожен з вас може в цьому переконається. І так, звичайно в 2010 році ми і не допомогли уявити, що продаючи Спінери, наша компанія виросте до таких масштабів

15 Березня 2017 року, ми вперше вирішили купити не велику партію спіннерів, на відкладені разом з партнером гроші. На той момент у нас не було компанії і юридично ми ніде не були зареєстровані.
Продавши першу партію і заробивши чистими 120% чистого прибутку за пару днів, ми зрозуміли, що в цьому напрям можна рухатися.

29 березня 2017 року, ми зареєстрували компанію ТОВ “ТоваркаUA” і взявши кредит у розмірі 100’000 гривень, відразу ж закупили велику (на той момент) партію гіроскутерів

Всі гіроскутери ми продали буквально за тиждень і заробили чистими 80 ‘ 000 гривень, відразу ж повернувши кредит.

Після цього ми почали шукати максимально актуальні товари, продавати їх через Інтернет і збільшувати свій оборот

Насправді, ніякого ТОВ “ТоваркаUA” не існує в природі. Шахраї вигадують фейкові закупівлі товарів з метою перепродажу заздалегідь знайденим клієнтам. При цьому, не соромляться обіцяти нечувані прибутки буквально за пару днів людям, що вклалися в “закупівлю”. Зрозуміло, ніхто нічого не купує, а “інвестиції” повертати ніхто не збирається. Єдиний канал зв’язку – такий собі аккаунт телеграма @artemtovarkaua. Коли обдурений “інвестор” починає вимагати свої гроші назад, його спочатку водять за ніс, що потрібно зробити оборот, а в кінці-кінців, просто блокують.

Як можна повернути гроші з лохотрону ТоваркаUA? Чекаємо відповідей в коментарях.

Поділитися з друзями
Оцініть автора
UANET MEDIA
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x