Німеччина готує жорстку відповідь на газовий шантаж росії

Німеччина готує жорстку відповідь на газовий шантаж росії Німеччина

У Німеччині вирішили відповісти на скорочення поставок газу з росії. Там хочуть відрізати частину трубопроводу “Північний потік-2” і використовувати його для своїх потреб, пише Spiegel.

Раніше Росія скоротила поставки по трубопроводу “СП-1” на 60%, що викликало побоювання в уряду Німеччини. Там вважають, що рф під виглядом планових робіт створює умови для газової кризи, адже скорочуючи поставки по одній трубі, вона не компенсує їх по інших шляхах, як це робилося раніше.

Як повідомляють джерела Spiegel, в Мінфіні Німеччини вирішили націоналізувати частину “Північного потоку – 2”, що проходить по території Німеччини.

Відрізану ділянку труби будуть використовувати для з’єднання Східної і Південної Німеччини з мобільним терміналом СПГ в Балтійському морі.

“Згідно з інформацією Spiegel, федеральний уряд використовує модель, яка, ймовірно, викличе роздратування у путіна”, – прогнозує німецьке видання.

Сподіваємося, що роздратування діями скаженої бензоколонки навіть такими раніш лояльними державами, як Німеччина, буде лише підсилюватися та призведе в кінці-кінців до її повної нейтралізації.

Поділитися з друзями
Оцініть автора
UANET MEDIA
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x