На росії узаконили піратство

У Росії узаконили піратство Соцмережі

Держава-агресор не втомлюється пробивати дно, причому у всіх можливих сферах.

Так, сьогодні набув чинності наказ мінпромторгу Росії від 21.10.2022 № 4456, яким розширюється список товарів для паралельного імпорту. Суть паралельного імпорту в тому, що перелік оригінальної продукції, зазначеної в наказі, можна ввозити в РФ-ію без згоди правовласника.

Паралельний імпорт у березні минулого року схвалив прем’єр-міністр Михайло Мішустін як антисанкційний захід. У травні Мінпромторг затвердив перелік товарів для сірого імпорту. Після цього список доповнювали новими пунктами. Тепер ввозити дозволили продукцію брендів Marvel, Disney Pixar і DC Comics. Поки що йдеться саме про товари, наприклад іграшки. Дозвіл не поширюється на фільми та мультфільми компаній. До оновленого переліку потрапили й спортивні бренди, серед них Adidas.

❗️Защита авторських прав у РФ завжди була малоефективною, а система законів не завжди була цілісною структурою, яка відповідає динаміці розвитку ринку. Завдяки санкціям правова система РФ почала позбуватися цього юридичного рудимента, традиційно запровадивши евфемізм “паралельний імпорт”, покликаний замінити поняття “піратство” і “контрабанда”.

Фото: pixabay.com

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
UANET MEDIA
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x