На росії спалахнув скандал через слова Токаєва

На росії спалахнув скандал через слова Токаєва Війна

На росії шириться скандал, викликаний словами президента Казахстану Касима Токаєва. На пітерському економічному форумі в присутності Путіна він заявив, що його країна не визнає “днр” і “лнр”. Токаєв назвав їх “квазідержавними територіями”. За що Токаєва розкритикував депутат держдуми від єдиної росії Костянтин Затулін, але, що характерно, був тут же обсмикнутий своїм же партійним начальством.

Ми не визнаємо ні Тайвань, ні Косово, ні Південну Осетію, ні Абхазію. І по всій видимості, цей принцип буде застосований щодо квазідержавних територій, якими, на наш погляд, є Луганськ і Донецьк“, – сказав Токаєв.

Його заява викликала різку реакцію кремльовського блазня костянтина затуліна. За його словами, позиція Казахстану по “днр” і “лнр” була і так давно відома, і її озвучування при путіні виглядало як “виклик”.

Далі затулін натякнув, що у росії до Казахстану можуть з’явитися територіальні претензії.

Ми скрізь і всюди, і щодо України в тому числі, говоримо: якщо у нас дружба, співпраця і партнерство, то тоді ніякі територіальні питання не піднімаються. А якщо цього немає, то все можливо. Як у випадку з Україною. Тому мені здається, що на цю сторону справи в Казахстані і не тільки варто було б звернути увагу“, – сказав заступник голови Комітету у справах СНД.

Однак, заяву затуліна незабаром розкритикував генеральний секретар “єдиної росії” і перший заступник голови ради федерації Андрій Турчак. Він повідомив, що територіальних суперечок у Казахстану з рф “не було і немає”. А слова блазня затуліна назвав “провокаційними” і порадив йому “тримати подібні думки при собі“.

Нагадуємо, що раніше Президент Казахстану Токаєв заявив, що Казахстан ніколи не визнає ДНР і ЛНР

Поділитися з друзями
Оцініть автора
UANET MEDIA
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x