Гороскоп на 28 січня 2023 року за картами Таро: всі знаки Зодіаку

Гороскоп на 28 січня 2023 року за картами Таро: всі знаки Зодіаку Гороскоп

Гороскоп на суботу, 28 січня 2023 року, за картами Таро пророкує більшості знаків Зодіаку неспокійний, але водночас яскравий і веселий день.

ОВЕН – П’ятірка Жезлів
П’ятірка Жезлів – карта, що символізує змагання: з обставинами, з оточенням і навіть із самим собою.

Про це пише Слова і фрази.

Це кинутий нам виклик, запрошення помірятися силами і довести, що ви варті набагато більшого, ніж про вас думають. Гороскоп на суботу каже, що на вас чекає незвичне завдання, яке буде скоріше схоже на якусь боротьбу. Для Овнів воно стане життєвою перевіркою. Не бійтеся, а докладіть максимум зусиль.

ТЕЛЕЦЬ – Верховна Жриця
Вам випала наймістичніша й одна з найкрасивіших карт колоди. Гороскоп на завтра за картами Таро свідчить про те, що вам не варто активно втручатися в процес, що відбувається нині: почекайте трохи, і справи самі візьмуть потрібний вам напрямок. Якщо ж ви все-таки вирішили втрутитися, необхідно ясно усвідомлювати свої цілі, інакше ви ризикуєте покарати самі себе! Пам’ятайте, не обов’язково цей день буде пов’язаний для вас із клопотами, однак якщо вони виникнуть – саме цього дня ви можете отримати підказку згори.

БЛИЗНЮКИ – Місяць
Місяць – карта, що означає протилежні емоції: страх і відчуття неймовірної удачі. Усе залежить від того, якими думками ви керуєтеся зараз і які рішення ухвалювали раніше. Можливо, вам доведеться вибрати для себе нові життєві пріоритети, які спочатку викликатимуть сумніви, але незабаром неодмінно життя покаже, що ви все робите правильно.

РАК – Мир
Мир вказує на новознайдену єдність, гармонію і щасливе завершення певного перебігу подій. Гороскоп на сьогодні говорить про те, що ви застрягли на одному рівні, але настав час вийти із зони комфорту і рухатися далі. Ви досягли мети, до якої йшли останнім часом. Знання і навички, що у вас з’явилися, дадуть вам змогу почуватися безумовно добре.

ЛЕВ – Паж Кубків
На рідкість вдала карта в колоді! У вас, як пророкує гороскоп на завтра, з’явиться шанс насолодитися сповна тим, чого так не вистачало раніше. Приємним товариством, приємною розмовою, десь побувати, з кимось познайомитися. Гарна карта для людини, зайнятої творчістю – вам випаде чудова можливість просунутися в цій справі.

ДІВА – Сімка Мечів
Карта Сімка Мечів показує, що сила пізнання, ясний, гострий розум перетворюються на хитрощі та інтриги, підлість і обман. Може, ви вибрали для себе зовсім не те коло спілкування? Саме від нового оточення і виходить негатив. Гороскоп на суботу свідчить, що Дівам час профільтрувати свій список нових знайомих і, можливо, назавжди викреслити з життя тих, хто тягне вас на дно.

ВЕСИ – Четвірка Мечів
Четвірка Мечів символізує настання періоду застою, перерваної діяльності та вимушеного спокою. Здається, вас збираються відправити у відпустку, навіть якщо самі ви цього ніяк не планували. Подумайте гарненько: може, останнім часом ви страждали на трудоголізм, і він вам справді потрібен? Гороскоп на сьогодні радить приймати будь-які пропозиції, які обіцяють відпочинок і позбавлять вас занепокоєння.

СКОРПІОН – Закохані
Поглянувши на карту, можна сміливо сказати, що вона символізує союз двох сердець і гармонію у стосунках, а також віру, довіру до партнера і правильний вибір. Тут на обличчя кохання і сексуальний потяг, власне, настільки романтичні емоції і відчуття і супроводжуватимуть вас протягом усього дня. У будь-якому разі, гороскоп на завтра пророкує дуже цікавий день.

СТРІЛЕЦЬ – Король Денаріїв
Ця карта уособлює ваше прагнення володіти власністю, бути впевненим у завтрашньому дні й у реальних цінностях, бути в злагоді з навколишньою дійсністю. Ви матеріаліст за своєю природою, але іноді все ж робите необачні вчинки. Задумайтеся, чи не робили ви останнім часом сумнівних вкладень коштів. Якщо так – краще забрати капітал, оскільки гороскоп на сьогодні говорить про ризики великих фінансових втрат.

КОЗЕРОГ – Колесо Фортуни
Колесо Фортуни є символом майбутнього вибору, який вам належить зробити вже цієї суботи. Доля неодмінно підкаже, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації, а потім щедро нагородить за пророблену працю. На вас чекають приємні сюрпризи, які можуть мати як матеріальний, так і духовний характер. Не забувайте дякувати тим, хто старається для вашого блага.

ВОДОЛІЙ – Смерть
Смерть символізує кінець чогось важливого та суттєвого, що раніше займало вагоме місце у вашому житті. Можливо, йдеться про розставання, прощання або втрати. Але після цього завжди настає новий початок – пам’ятайте, що немає лиха без добра. Для Водоліїв це, швидше за все, кінець якоїсь тривалої прихильності, яку варто було давно відрубати від себе.

РИБИ – Туз Мечів
Карта позначає приплив нових сил і емоційне задоволення. Напевно сьогодні вас відвідає нова думка, ідея, новий погляд на щось суттєве і важливе.Ви вже давно відчули, що щось у вас потроху і маленькими кроками починає змінюватися – не нехтуйте цими змінами, вони ведуть вас тільки на краще.

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
UANET MEDIA
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x