Донька путініста Машкова закликала росіян тікати

mashkova masha 2 Соцмережі

Маша Машкова, донька відомого у минулому актора та не менш відомого прібічника путінського режиму, Володимира Машкова, на своїй сторінці в Instagram закликала співвітчизників тікати з держави, яку криваві гебісти перетворили на фашистський концлагерь. Також вона бажає Україні успішного контрнаступу на військо загарбників:

Маша Машкова закликала кацапів тікати з кацапстану

Тікайте з Росії, якщо є хоча б мінімальна можливість. Ми злякалися вийти на вулиці проти купки мерзенних злочинців. Не бойтеся бігти в невідомість. В еміграції буває страшно, але не так, як буде під час контрнаступу України, що неминуче наближається, коли ви, після ухваленого 11 квітня закону, з дуже великою ймовірністю опинитеся на передовій. Безпосереднім учасником страшного злочину. Це мій заключний пост на цю тему. Минуло понад рік моїх вересків. Схоже, близька стадія прийняття. Я біжу у своє нове життя. Тут багато прекрасної роботи і величезна кількість фантастичних людей. Нас, росіян, ніхто не ненавидить, якщо ми-люди. Батьківщина – це планета Земля! Українцям сил у досягненні справедливості. Нам – гідно прийняти наслідки нашого вибору. За цим відкланиваюсь. Амінь.

Як відомо, Марія Машкова переїхала жити до США, оскільки вважає, що на батьківщині її чекає переслідуваня та в’язниця, за підтримку України. Час від часу вона записувала відео-звернення до росіян з засудженням путінського режиму.

Фото: соцмережі

Поділитися з друзями
Оцініть автора
UANET MEDIA
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x