Через 9 років Росії не буде – Невзоров

Через 9 років Росії не буде - Невзоров Соцмережі

Олександр Невзоров прокоментував прохання прокурора дати йому 9 років колонії і 8-річний вирок суду, ухвалений йому сьогодні судом першої інстанції, – “Я думаю, що Росії не буде через 9 років“. Про це повідомляє “Можем объяснить“.

Нагадаємо, що Басманний суд Москви, який став уже ім’ям прозивним як зразок несправедливості та розправи з неугодними кремлівському режиму, заочно засудив Олександра Невзорова за його антивоєнні публікації до 8 років колонії та заборони на публікації.

Повертатися я не планую, абсолютно, – відповів Невзоров на запитання, де він планує провести найближчі 8-9 років. – Ви знаєте, що дуже багато діячів антифашистського опору гітлерівській Німеччині не знайшли в собі сил після війни повернутися в Німеччину, яка здавалася їм абсолютно оскверненою. І в мене таке ж відчуття і від Росії. Для мене це не трагедія, я вже прижився тут, навчився жити і заробляти“.

Невзоров разом із дружиною Лідією покинули Росію ще в березні минулого року, у квітні Мін’юст визнав журналіста іноагентом. У червні Володимир Зеленський надав Невзорову і його дружині українське громадянство.

Я істота без національності, країни, – каже Невзоров. – У мене є український паспорт і дуже пишаюся ним. Але в Україні мене все одно за свого не приймають, вони цінують мене як союзника, як друга, як лицаря, який воює за Україну, але до кінця мене не приймають. Тому я такий “Іван, що не пам’ятає спорідненості“.

У своїх публікаціях журналіст багато пише про нову масштабну хвилю стукацтва серед росіян. “Стукацтво, як і фашизм, є абсолютно у всіх людях. Людина взагалі досить мерзенна тварюка через свою складну еволюційну долю. Завдання будь-якої цивілізованої влади не випустити на свободу цю найгіршу якість громадян. Але коли влада робить це свідомо – це злочин проти людства. Путіну зробив це, тому що його диктатура може базуватися тільки на бруді, крові та доносах“, – резюмує журналіст.

Підписуйтесь на Олександра Невзорова в телеграмі і в Youtube, де він говорить про найважливіші події та явища.

@mozhemobyasnit

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
UANET MEDIA
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x